Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Poslanci, hlavný kontrolór, komisie

Poslanci obecného zastupiteľstva 2018-2022

JUDr. Anton Ukropec - zástupca starostu obce

JUDr. Anton Ukropec

Zástupca starostu obce :
- zastupuje starostu obce v rozsahu poverenia
- vo volebnom období 2018-2022 vykonáva aktualizáciu a doplnenie VZN a základných interných noriem a smerníc
- predseda komisie pre ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov
- člen komisie pre šport a kultúru


 

Mgr. Alena Kováčiková - poverená zvolávaním zasadnutí obecného zastupiteľstva

Mgr. Alena Kováčiková

- poverená zvolávaním a vedením zasadnutí obecného zastupiteľstva v prípadoch podľa § 12 ods. 2 prvá veta, ods. 3 tretia veta, ods. 5 piata veta a ods. 6 tretia veta zákona SNR č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov
- predsedkyňa komisie pre šport a kultúru
- členka komisie pre ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov


 

Mgr. Jana Kováčová

Mgr. Jana  Kováčová

- členka komisie pre školstvo a sociálnu oblasť
- členka komisie pre ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov


 

Ing. Alexandra Korbeľová

Ing. Alexandra  Korbeľová

- predsedkyňa komisie pre školstvo a sociálnu oblasť
- členka komisie pre ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov


 

Ing. Marek Molda

Ing. Marek Molda

- predseda komisie stavebnej a pre ochranu verejného poriadku


 

Mgr. Miroslav Valovič

Mgr. Miroslav Valovič

- člen komisie pre ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov
- člen komisie pre školstvo a sociálnu oblasť


 

Ing. Timotej Bokor

Ing. Timotej Bokor

- člen komisie stavebnej a pre ochranu verejného poriadku


 

 

 

Obecná kontrolórka

Renáta Beláková

 Renáta Beláková

 

 

 

Dokumenty


 

 

Komisie pri obecnom zastupiteľstve

Uznesením obecného zastupiteľstva č. 15/2018 boli zriadené nasledovné komisie :

  1. Komisia stavebná a pre ochranu verejného poriadku.
  2. Komisia pre šport a kultúru.
  3. Komisia pre školstvo a sociálnu oblasť.
  4. Komisia o ochrane verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov.

 

Zloženie jednotlivých komisií:

Komisia stavebná a pre ochranu verejného poriadku.

  • Predseda: Ing. Marek Molda
  • Členovia: Ing. Timotej Bokor, p. Ľubomír Zachar

Komisia pre šport a kultúru:

  • Predseda: Mgr. Alena Kováčiková
  • Členovia: JUDr. Anton Ukropec, Jozef Klieštinec, Mária Bokorová, Ing. Silvia Nagyová

Komisia pre školstvo a sociálnu oblasť:

  • Predseda: Ing. Alexandra Korbeľová
  • Členovia: Mgr. Miroslav Valovič, Ing. Jana Kováčová, PhDr. Ingrid Stanková

Komisia pre ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov:

  • Predseda: JUDr. Anton Ukropec
  • Členovia: Mgr. Alena Kováčiková, Alexandra Korbeľová, Mgr. Miroslav Valovič, Mgr. Jana Kováčová

 


 

Činnosť komisií


 

 

 

 

dnes je: 19.2.2019

meniny má: Vlasta

smshlasnik.png
  • Utorok111graphic-icon
  • Streda10-1graphic-icon
  • Štvrtok105graphic-icon
webygroup

Úvodná stránka